Simply Smile.
Excellence Logistics.

Asset Optimus

Asset Optimus lojistik ve gümrükleme çözümlerimiz için teknolojiyi en iyi şekilde kullanarak iş süreçlerini ve analizlerini bir arada sunduğumuz entegre bir yapay iş zekâsı uygulama markasıdır.

Fark Yaratan Çözümler
Asset Global Logistic Integration’un inovasyonda öncü olma anlayışıyla sürekli gelişen ve güncellenen Asset Optimus sektöründe fark yaratmaktadır.
Global taşımacılık çözümlerimizin her aşamasını online takip ettiğimiz Asset Optimus ile saha ekiplerimizi sürekli olarak bilgilendiriyoruz. İş ve maliyet süreçleriyle ilgili girişleri anlık olarak destekleyen yazılım programlarımızla bilgiyi doğru zamanda hızlı bir şekilde müşteri beklentilerine uygun olarak işliyoruz.
Hataya Yer Yok
Uluslararası taşımacılık ve gümrükleme sektöründe mükemmeliyetçi hizmet sunumlarını önemseyen dış ticaret firmaları Asset Optimus’un en büyük gelişim kaynağıdır.
Endüstri mühendislerinden ve özel yazılım kadrolarının titiz çalışmalarıyla sürekli güçlendirdiğimiz iş zekâsı yazılımımız sıfır hata oranıyla yüz yirminin üzerinde raporu saniyeler içerisinde çıkartabilmekte ve müşterilerimize otomatik olarak göndermektedir.
Zamandan Tasarruf Edin
Asset Optimus, sahip olduğu olağanüstü hızla müşterilerimizin iş, emek, para ve zaman maliyetlerini analiz ederek dış ticaret işlemlerini daha da kolay bir hale getirir.
Katma Değer Derneği tarafından birincilik ödülüne de layık görülen Asset Optimus lojistik sektöründeki başarısını tescillemiş bir markadır.