Simply Smile.
Excellence Logistics.

Asset Academy

Asset Academy, kurumsal amaç ve hedeflerimiz doğrultusunda Assetli her çalışanın ihtiyaç duyduğu eğitim desteğini sağlar. Mesleki ve kişisel gelişim eğitimleri, yaşam ve iletişim becerileri, güncel konu ve başlıklarda eğitimler planlar.

Müşterilerimize Özel Eğitim Hizmetleri
Asset Academy, müşterilerimize özel eğitim faaliyetleriyle de fark yaratır. Müşterilerimizin özel istek ve ihtiyaçları doğrultusunda eğitimler planlanır.
Ayrıca dış ticaret mevzuatındaki güncel bilgiler ve değişiklikler hakkında düzenli olarak bilgilendirmelerde bulunur. Sürprizlerden uzak, en güncel ve güvenli bilgiye sahip olan müşterilerimizin iş ve operasyon planlarına katkı sağlar.

Asset Academy Bazı Eğitim Başlıkları

Kurumsal Oryantasyon Eğitimi
Asset Global Logistic Integration bünyesine yeni katılan her çalışanımıza sunulan bir eğitimdir.
Lider Geliştirme Programı
Asset Global Logistic hedef ve değerlerine uygun olarak tüm yöneticilerimizin katıldığı bir eğitim programıdır.
Uzman Yetiştirme Programı
Uzman adaylarımıza uygulanan ve uzman olabilmeleri için gerekli teori ve uygulamalardan oluşan bir eğitimdir.
Uzman Yardımcısı Yetiştirme Programı
Yeni mezun arkadaşlarımıza meslek kazandırmak ve kişisel gelişimlerine katkı sağlamayı amaçlayan bir eğitimdir. Programdan mezun olabilmek için adayların sınavlardan başarılı olabilmesi ölçütü aranır.
Müşterilerimize Özel Eğitim Hizmetleri
Uzmanlık eğitimleri, yeni mezun yetiştirme eğitimleri, dış ticaret eğitimleri, güncel lojistik pratikleri eğitimleri, gümrük müşavirliği ve mevzuat eğitimleri.
Mesleki ve Kişisel Gelişim Eğitimleri
Asset Global Logistic çalışanlarının uzmanlık konularına giren mesleki beceri ve kişisel gelişim konuşlarını içeren eğitim programlarıdır.
İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi
Tüm Asset Global Logistic çalışanlarımıza sunulur.