Simply Smile.
Excellence Logistics.

Asset Expo

Asset Expo belirli dönemlerde düzenlenen fuar ve etkinlik yüklerinin özenle taşınmasını sağladığımız bir nakliye işlemleri markasıdır.

Hızlı, Ekonomik ve Kaliteli Çözümler
Asset Expo’nun fuar lojistiğine verdiği önem iş sonuçlarındaki başarısına yansımaktadır. Fuar organizasyonları gibi yüklerinin taşınması işleri de niteliği itibariyle hassas yürütülmelidir.
Fuar dekorasyon malzemeleri, iş materyalleri ve fuarda tanıtılacak ürünlerin zamanından teslim edilmesi her zaman birinci önceliğimizdir. Dünya çapında düzenlenen fuar ve tanıtım organizasyonlarından edindiğimiz taşımacılık deneyimi daha mükemmeliyetçi hizmetler sunmamız için bize yol göstermektedir.
Entegre Lojistik Hizmetleri
Asset Expo taşımacılık çözümleri, müşterilerimizin beklenti ve istekleri doğrultusunda planlanır. Taşınacak ürünlerin türüne uygunluğu her noktada denetlenir. Değişken yüklere uygun çözümlerimiz entegre taşımacılık uzmanlığımızla ve teknolojik donanımızla koordine edilir.
Fuar stant tedarikinden kurulumuna uzanan kompakt çözümler de sunan Asset Expo, tüm bu süreçlerde uluslararası taşımacılık, gümrükleme, depolama, paketleme, nakliye sigortası, finans ve danışmanlık gibi entegre lojistik hizmetleriyle işlerinizi kolaylaştırır.
Asset Expo
Fuar Taşımacılığı Hizmetlerimiz
Fuar taşımacılığı belgelerinin düzenlenmesi
Konumlandırma çalışmaları
Gümrükleme işlemlerinin gerçekleştirilmesi
Elleçleme
Gümrüklü / gümrüksüz dahili taşıma yapılması
Boş kap depolaması
Paket açma işlemleri
Stant tedarik hizmetleri