Asset'li Olmak

ASSET Global Logistic Integration’u bulunduğu noktaya getiren çalışanlarımızdan aldığımız destekle gücümüzü var olduğumuz noktadan çok yüksek boyutlara çıkarmak için nitelikli insan gücünün geliştirilmesi gerekliliğinin farkındayız. Bu doğrultuda ASSET’te işe alımlar iki ana alanda değerlendirilmektedir.

Kişisel ve Mesleki Gelişim
Küresel ölçekli hazır giyim, perakende, otomotiv ve ilaç markaları, önemli basın yayın kuruluşları ile Türkiye’nin ilk 500 ihracatçı arasında yer alan birçok firmanın tercih ettiği Asset, global lojistik entegrasyonu yetkinliğini kalıcı değerlere dönüştürmektedir.
Doğru işe doğru insan
ASSET Global Logistic Integration’u’un hedef ve değerlerinden hareketle alanında en iyi çalışan adaylarımızın aramıza katılması sağlanır. “Doğru işe doğru insan” prensibiyle işin yetkinliklerini, ASSET Global Logistic Integration’un kurumsal değerlerini karşılayan ve performansı ile fark yaratan çalışanlarımızı objektif işe alım tekniklerini kullanarak aramıza katarız. Bu doğrultuda; boş pozisyona personel yerleştirme değil, ASSET’li olacak personelin bünyemize alınmasını önemseriz.

İşe Alım Süreci

ASSET Global Logistic Integration’a yapılan tüm başvurular şirketimizin veri tabanına kayıt edilir. Açık pozisyonlarımız ve genel başvurularımız için; anlaşmalı insan kaynakları portalları, insan kaynakları e-mailine gelen başvurular, ofislerimizde doldurulan iş başvuru formlarından yararlanarak cv havuzumuzu oluşturmaktayız.

1
Başvuruda bulunan uygun adaylarla;
Yetkinlik bazlı birinci görüşme yapılır
Kişilik envanteri uygulanır
Pozisyona bağlı olarak yabancı dil değerlendirmesi yapılır
Bu değerlendirmelere göre uygun görülen adayların ilgili bölüm yöneticisi ve gerekli durumlarda bir üst yöneticisi ile de görüşme yapmaları sağlanır
2
Referans araştırması yapılır
Değerlendirmeler neticesinde uygun bulunan adaylarımıza iş teklifi yapılır ve ASSET Global Logistic Integration İşe Alım Prosedürü uygulanır.
ASSET Global Logistic Integration açık pozisyonları için lütfen iş ilanları sayfamızı ziyaret ediniz. Asset Global Logistic Integration iş ilanları sayfası için tıklayınız.