Simply Smile.
Excellence Logistics.

Asset Intermodal

Asset Intermodal tüm taşımacılık ihtiyaçları için en efektif çözümleri bir arada sunduğumuz entegre bir taşımacılık markasıdır.

Efektif Taşımacılık Çözümleri
Asset Intermodal deneyimlenmiş ve doğruluğundan kesinlikle emin olunan efektif taşımacılık çözümleri sunar.
Farklı türden taşımacılık çözümlerinin ve maliyetlerinin optimizasyonu konusunda uzman kadrolarla yönetilen Asset Intermodal daima güçlü alternatifler hazırlar.
Türler Arası Taşımacılık
Yüklü konteynerlerin değiştirilmesine gerek duyulmadan birden fazla lojistik aracını kullanarak (tır+gemi+tır / tır+gemi+tren+tır / tır+tren+tır / gemi+tır / gemi+uçak / uçak+tır+gemi) kombinasyonları ile Asset Intermodal hem türler arası hem de çok türlü taşımacılık çözümleriyle yüz güldüren sonuçlar sunmaktadır.
Avantajlı ve Çevreci
Daha çevreci ve daha güvenli olan türler arası (intermodal) taşımacılık diğer taşıma modellerine göre daha rekabetçi fiyatlar sağlamaktadır. Karayolu taşımacılığına kıyasla daha fazla yük kapasitesi alabilen bu çok türlü taşımacılık modeli, yürüme ve geçiş kısıtlamalarından daha az etkilenmektedir. Aynı zamanda olumsuz hava şartlarından en az seviyede etkilenen intermodal taşımacılık çevrecilik ve sürdürülebilirlik açısından avantajlıdır.